Kalkulator

Opinie Klientów

Opinie Klientów

Opinie Klientów

Instalacja na dachu domu jednorodzinnego o mocy 7,48 kWp - Rozgarty (woj. kujawsko-pomorskie)

Pan Krzysztof interesował się fotowoltaiką od kilku lat widząc w tej technologii przyszłościowe rozwiązania, możliwość oszczędzania oraz wartość dla ekologii. Na pokryciu dachowym wyłożonym blachodachówką, zamontowaliśmy instalację o mocy 7,48 kWp. 

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy Future o mocy 23,12 kWp - Kędzierzyn-Koźle (woj. opolskie)

Bez względu na wielkość, czy specyfikę firmy, każdy przedsiębiorca, prędzej czy później, odczuje skutki corocznych podwyżek cen prądu. Zainstalowaliśmy 60 modułów, każdy o mocy 340 Wp, na dachu przedsiębiorstwa Future w Kędzierzynie-Koźlu. Rachunki za prąd naszego Klienta zmalały z 1800 zł miesięcznie do 300 zł! 

Instalacja gruntowa o mocy 9,86 kWp - Kraków (woj. małopolskie)

W Twoim województwie również zabroniono używać pieców oraz kominków? Masz zbyt mało miejsca na dachu lub z jakichś względów nie chcesz zainstalować na nim modułów? Poznaj historię Pana Andrzeja z Krakowa, który znalazł oszczędny sposób na ogrzewanie domu oraz wody. 

Instalacja w nietypowym miejscu o mocy 3 x 7,92 kWp - Biskupice i Choroń (woj. śląskie)

Jednym z naszych Klientów został Ksiądz Parafii św. Jana Chrzciciela w Biskupicach. Łącznie zainstalowaliśmy moduły na trzech nieruchomościach. Każda z instalacji składa się z 24 paneli, a moduły na dachu kościoła w Biskupicach zostały ułożone w formie krzyża. Jedna z trzech instalacji dotyczyła obiektu zabytkowego, zatem instalacja została zamontowana poza terenem nieruchomości.

OPINIE Z GOOGLE

kosek

Wojciech
Kosek

Jestem bardzo zadowolony z usług Promika-Solar. Zdecydowałem się na niewielką instalację 4.8KWp w orientacji wschód-zachód. Kontakt z firmą wzorowy...

Rafal
OLBRYT

Pełen profesjonalizm. Od pierwszego kontaktu, oferty, umowy, realizację, wykonanie przez Fachowców - monterów. Spraenie i profesjonalnie. Polecam...

Ewa
Mazur

Promika z mojego doświadczenia to solidna i godna polecenia firma.Bardzo mila obsluga klienta. Uczciwe doradztwo oferta produktu jak i wykonawstwo...

Tomasz
Jabłoński

Perfekcyjne podejście, zaczynając od Pań na call canter , oraz komunikacja z Doradca była sprawna, konkretna, i montażyści ze śląska !POLECAM

Władysław
Poniedzielski

Moje odczucia są bardzo pozytywne, wykonywałem u tej firmy dwie instalację, rozmawiałem z wieloma firmami które nie potrafiły mi nic wytłumaczyć, Promika Solar to kompetentni ludzie ! Z czystym sumieniem polecam !

Przemyslaw
Jedlinski

Bardzo dobry kontakt , bardzo solidne i konkretne wykonanie , własne ekipy w różnych miejscach kraju , obiecany termin pierwszego dnia umowy dotrzymany , cena przystępna , firma zdecydowanie lepsza niż te promowane...

Katarzyna
Szukała

Firme przedstawili nam znajomi którzy montowali fotowoltaike rok temu wlasnie u nich, z czystym sukieniem mozemy takze polecic firme znajomym i rodzinie, swietna zaloga!!dbaja o klienta sa szczerzy pomocni konkretni ...

Marek
Gawron

Wystawiłem zapytanie na oferteo, Pani z biura obsługi klienta firmy promika-solar zadzwoniła juz w ten sam dzień , także w tym samym dniu dostałem wstępną ofertę ,po 2 dniach Pani z biura znów zadzwoniła i zapytała czy ...

ZDJĘCIA REALIZACJI

OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
OPINIE
 

Nasze działania w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii są profesjonalne i rzetelne. 

Oferujemy kompleksowe instalacje fotowoltaiczne oraz powietrzne pompy ciepła. 

Ponadto, możesz liczyć na doradztwo, darmową konsultację z ekspertami, projekt z wizualizacją, pomoc przy formalnościach związanych z dofinansowaniem oraz kredytem, zgłoszenie do Zakładu Energetycznego. 

Posiadamy własne ekipy montażowe, zdalny monitoring Twojej instalacji, serwis, obsługę pomontażową. 
Jesteśmy pewni swojej pracy dlatego dajemy 12 lat Gwarancji na Wszystko, a Ty zaczniesz oszczędzać pieniądze środowisko oraz energię przez długie lata!

 
Mamy na swoim koncie kilka tysięcy realizacji.
Najwyższa jakość produktów oraz usług stanowi o renomie naszej działalności.

Promika Solar została założona z myślą o ochronie środowiska naturalnego i uchowania go dla przyszłych pokoleń. Dynamiczny wzrost wykorzystania paliw kopalnych znacząco przyczynia się do dewastacji naszej planety, do zanieczyszczenia powietrza, a w konsekwencji do pogorszenia stanu zdrowia ludzi. 

Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna oraz pompa ciepła przez naszego Doradcę zapewni prąd oraz ciepło dla Twojego domu lub firmy i zmniejszy rachunki prawie do zera! Przyczyniając się jednocześnie do zmniejszenia emisji smogu w Twojej okolicy!

 

Jesteśmy blisko Ciebie! 

Jeżeli jesteś z województwa: śląskie, małopolskie, dolnośląskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, 

podkarpackie, mazowieckie, lubuskie, wielkopolskie, lubelskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie skontaktuj się z nami i uzyskaj DARMOWĄ konsultację i BEZPŁATNĄ wycenę!

 

Poszukujesz instalacji na terenie miast: Katowice, Kraków, Częstochowa, Lublin, Rzeszów, Tarnów, Nysa, Opole, Kielce, Łódź, Wrocław, Tarnów, Legnica, Wałbrzych, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Gliwice, Bielsko Biała, Nowy Sącz, Nysa, Jędrzejów, Zabrze, Bytom, Chorzów, Brzeg, Brzesko, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Pszczyna, Oświęcim, Wieliczka, Warszawa, Płock, Ciechanów, Mława, Siedlce, Olsztyn, Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ełk, Suwałki, Poznań, Gorzów Wielkopolski lub okolic zadzwoń pod numer 570 504 504 w celu umówienia spotkania z jednym z naszych Doradców.

 

Polecamy: Program Czyste Powietrze

zestaw fotowoltaiczny

Dołącz do grona zadowolonych Klientów! Porozmawiaj z Ekspertem o najlepszych rozwiązaniach dla Twojego domu lub firmy !

Zostaw nam numer telefonu, przygotujemy analizę specjalnie dla Ciebie.