Kalkulator

O FIRMIE

Fotowoltaika Łódź

Fotowoltaika Łódź

fotowoltaika

Fotowoltaika Łódź, czyli panele słoneczne, dzięki którym ograniczysz rachunki za energię!   

Mieszkasz na obszarze miasta Łódź lub w jej bliskich okolicach na terenie województwa łódzkiego? Chcesz produkować własny prąd i coraz częściej zastanawiasz się, czy inwestycja w instalacje fotowoltaiczne jest przedsięwzięciem, które może Ci się opłacić? Jednak zanim podejmiesz ostateczną decyzję o jej montażu i rozpoczęciu produkowania własnej energii elektrycznej – potrzebujesz skonsultować się z fachowcami od fotowoltaiki? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi “tak” – zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszą firmą.

Napisz wiadomość e mail, zadzwoń lub wykorzystaj do tego formularz kontaktowy. Z przyjemnością odpowiemy na Twój kontakt i dostarczymy Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat paneli, jak i całej instalacji fotowoltaicznej.

  Chcesz wiedzieć jakiej wielkości instalacji potrzebujesz oraz jaki będzie jej ostateczny koszt?

  Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny instalacji!

  Fotowoltaika Łódź, czyli kompleksowe usługi na terenie Łodzi, w których znajdziesz dobór, montaż i serwis 

  Nasza firma świadczy usługi na obszarze całego kraju, dzięki temu zapewniamy wsparcie w wyborze, jak i montażu instalacji fotowoltaicznych w Polsce – także na terenie Łodzi. Poza tym miastem – obsługujemy również całe województwo łódzkie, w tym takie miejscowości, jak: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Zgierz i wiele innych.

  Oferowane przez nas wsparcie pozwala na czerpanie realnych korzyści wynikających z posiadania własnych odnawialnych źródeł energii. Montaż instalacji fotowoltaicznej umożliwia bowiem pozyskiwanie energii słonecznej, która następnie może być wykorzystywana w szerokim zakresie – do ogrzewania bądź zasilania urządzeń w domu, jak i firmie.

  fotowoltaika

  Panele fotowoltaiczne Łódź – dlaczego to Ci się opłaca? Poznaj korzyści wynikające z użytkowania instalacji – także w Łodzi.

  Posiadanie i użytkowanie instalacji fotowoltaicznych w mieście Łódź niesie za sobą cały szereg bardzo konkretnych zalet. Co bardzo ważne – instalacja pozwala produkować prąd, z którego mogą korzystać zarówno osoby prywatne (w domach), jak i całe firmy. Najważniejsze z nich to między innymi:

  Fotowoltaika Łódź daje realne oszczędności wynikające z produkcji własnego i w pełni darmowego prądu

  Jedną z nadrzędnych funkcji tego rodzaju odnawialnych źródeł energii jest naturalnie produkcja prądu. Instalacja fotowoltaiczna pozwala wytwarzać darmową energię elektryczną, a tym samym przyczynia się do ograniczenia lub całkowitego wyeliminowania comiesięcznych rachunków za prąd.

  Dbasz o ekologię? Fotowoltaika sprawia, że możesz jeszcze więcej!

  Warto podkreślić, że instalacje fotowoltaiczne są prawdziwie ekologicznymi źródłami energii. Wszystko przez fakt, iż fotowoltaika produkuje prąd pochodzący prosto ze słońca. Tak pozyskana energia jest w pełni odnawialna, nie zużywa naturalnych zasobów Ziemi, a co szczególnie ważne – to rozwiązanie, które w żaden sposób nie zanieczyszcza środowiska.

  zestaw fotowoltaiczny

  Czy fotowoltaika sprawdzi się w Twoim domu lub firmie?

  Zostaw nam numer telefonu, przygotujemy analizę specjalnie dla Ciebie!

   Fotowoltaika Łódź zapewnia atrakcyjne formy dofinansowania, dzięki którym koszt Twojej inwestycji może zmaleć nawet o kilka tysięcy złotych

   Innym czynnikiem zachęcającym mieszkańców Łodzi (i nie tylko), do postawienia na własne panele fotowoltaiczne są interesujące opcje wsparcia.

   Z jednej strony można skorzystać z programów rządowych, które oferują nawet do 5000 złotych bezzwrotnej dotacji na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych (wraz z innymi elementami wchodzącymi w skład instalacji fotowoltaicznej). Z drugiej natomiast – na rynku w Polsce pojawia się coraz więcej ciekawych produktów finansowych. Mowa tu przede wszystkim o specjalnych EKO pożyczkach, kredytach oraz leasingach, których udziela się właśnie z myślą o inwestycji w instalacje fotowoltaiczne.

   Fotowoltaika – inne formy wsparcia finansowego dla domu i firmy

   To jednak nie wszystko, czego możesz oczekiwać. Poza programami rządowymi i wspomnianymi już ofertami instytucji finansowych – fotowoltaika może liczyć na wsparcie lokalnych urzędów. W zależności od lokalizacji – z takiego rozwiązania może skorzystać zarówno osoba fizyczna, jak i firma.

   Jeśli pragniesz dowiedzieć się na ten temat więcej – zachęcamy do odwiedzenia miasta Łódź i porozmawiania z tutejszymi urzędnikami.

   fotowoltaika dolnośląskie

   Fotowoltaika w Łodzi to uniwersalność i możliwość dopasowania paneli fotowoltaicznych do indywidualnych warunków

   Kolejną gratką, którą docenią osoby zamieszkujące zarówno Łódź, jak i inne miejscowości położone w Polsce, jest elastyczność, z jaką instaluje się panele słoneczne. Instalacje fotowoltaiczne zapewniają dużą wszechstronność, dzięki czemu z powodzeniem można je zamontować na dachu, elewacji, jak i bezpośrednio na gruncie.

   Fotowoltaika Łódź, jak i na terenie całej Polski to nieprzerwane działanie i trwałość na lata – potwierdzone gwarancją producenta

   Inwestycja w panele fotowoltaiczne ma charakter długoterminowy. To oznacza, że całkowity zwrot nakładów następuje w ciągu kilku lat od instalacji (zazwyczaj maksymalnie jest to okres 10 lat). Taki charakter tego przedsięwzięcia świadczy jednocześnie o długiej żywotności instalacji fotowoltaicznych.

   Warto też dodać, że inwertery, ogniwa, panele, jak i szereg innych komponentów składających się na ten rodzaj OZE, jest objętych gwarancją, która może sięgać nawet 25 lat.

   fotowoltaika dolnośląskie
   fotowoltaika dolnośląskie

   Przez wiele lat energia czerpana z instalacji fotowoltaicznej jest właściwie za darmo, bo wykorzystywane są tylko promienie świetlne. Korzystając z niej, nie wpływamy na zanieczyszczenie powietrza, nie ma mowy o emitowaniu spalin czy innych toksycznych substancji.

   zestaw fotowoltaiczny

   Czy fotowoltaika sprawdzi się w Twoim domu lub firmie?

   Zostaw nam numer telefonu, przygotujemy analizę specjalnie dla Ciebie!

    Fotowoltaika Łódź – krok po kroku. Jak zadbamy, aby w Twoim domu lub firmie na obszarze Łodzi zagościła sprawdzona instalacja fotowoltaiczna?

    Naszym sekretem jest doświadczenie. Przez lata pracy dla klientów na terenie całej Polski wypracowaliśmy metody, które pozwalają nam na dostarczanie instalacji fotowoltaicznych, które są trwałe, niezawodne, wydajne, a przede wszystkim – dopasowane do wymagań, możliwości i warunków naszych klientów. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i firm.

    Firma od fotowoltaiki – usługi dostępne w Łodzi i całej Polsce

    Mieszkasz lub pracujesz w Łodzi i chcesz postawić na panele słoneczne, które staną się dla Ciebie źródłem darmowej energii elektrycznej i realnych oszczędności? Zatem sprawdź nasze usługi i przekonaj się, co zrobimy, aby Twoje gospodarstwo lub przedsiębiorstwo mogło w pełni korzystać z energii słonecznej.

    Fotowoltaika Łódź: krok nr 1, czyli dogłębna analiza

    W tym obszarze wypełniamy specjalny formularz, w którym skupiamy się na 3 zasadniczych elementach, którymi są:

    Zbadanie Twoich bieżących, jak i przyszłych potrzeb związanych z zapotrzebowaniem na energię elektryczną

    Sprawdzamy nie tylko, ile prądu (kWh) potrzebujesz dzisiaj, ale przede wszystkim skupiamy się na tym, jak Twoje zużycie zmieni się w przyszłości. Ten element pozwala nam zaproponować w pełni dopasowane instalacje, które będą dla Ciebie wystarczające zarówno teraz, jak i za kilka czy kilkanaście lat.

    Weryfikacja możliwości finansowych, czyli ile możesz przeznaczyć na panele fotowoltaiczne i cały osprzęt

    Wnikliwie sprawdzamy również budżety naszych klientów oraz to, na jakie inwestycje mogą sobie oni pozwolić. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować systemy fotowoltaiczne, na które Cię stać.

    Sprawdzenie warunków pozwalających na instalację paneli słonecznych

    Zapoznamy się także z miejscem, w którym mają znaleźć się Twoje panele słoneczne. W zależności od warunków, dokonamy analizy dachu, elewacji lub powierzchni działki. Ten krok pozwoli nam określić docelową lokalizację, w której znajdą się Twoje panele słoneczne. W tym miejscu, jednym z najważniejszych czynników będzie kWp. Dopilnujemy, aby ekspozycja paneli była jak najbardziej wydajna, dzięki temu wspomniany wskaźnik (kWp) utrzyma się na zadowalającym poziomie.

    Fotowoltaika Łódź: krok nr 2, czyli dobór podzespołów

    Ta część pracy jest bezpośrednio powiązana z poprzednim krokiem. Przeprowadzenie dokładnej analizy zapotrzebowania (kWh), możliwości finansowych oraz warunków (kWp) pozwoli nam na skompletowanie doskonale dopasowanej instalacji. Takiej, która już wkrótce zagości u Ciebie – w Łodzi.

    Zapotrzebowanie na energię i co dalej?

    Biorąc pod uwagę wszystkie zbadane zmienne, dobierzemy komponenty, w których składzie znajdą się między innymi ogniwa, panele, jak i cały system. Będziemy wybierać wyłącznie spośród najlepszych podzespołów, dzięki czemu masz pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna zapewni Ci prąd, oszczędności, szybki zwrot z inwestycji, a przede wszystkim – będzie źródłem energii elektrycznej przez całe długie lata.

    Fotowoltaika Łódź: krok nr 3, czyli montaż skompletowanej instalacji fotowoltaicznej

    Gdy wspomniane kroki będą już za nami – pora na finalny etap, czyli transport i przeprowadzenie instalacji Twojej fotowoltaiki w Łodzi. Zajmiemy się tym “od A do Z”. Najpierw bezpiecznie zapakujemy i przewieziemy wszystkie podzespoły, a następnie odpowiemy za ich fachowy montaż.

    Umieścimy panele fotowoltaiczne we wskazanym miejscu (na dachu, na elewacji lub na gruncie), zainstalujemy pozostałe podzespoły, a także podłączymy całość do sieci. Na koniec odpowiemy za konfigurację i testy, dzięki którym upewnimy się, że wszystko działa tak, jak należy.

    Panele fotowoltaiczne Łódź – chcesz, aby takie rozwiązanie zagościło także u Ciebie?

    Już teraz dołącz do licznego grona osób i firm (zadowolonych klientów), którzy produkują własną energię elektryczną i czerpią inne korzyści wynikające z posiadania instalacji fotowoltaicznych.

    Postaw na współpracę z Promika Solar – wystarczy szybki i wygodny kontakt. Nasza firma jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zadzwoń, napisz wiadomość e mail lub wykorzystaj do tego celu formularz znajdujący się na naszej stronie. Poza wsparciem w zakresie doboru paneli fotowoltaicznych, pomożemy Ci także w znalezieniu właściwego dofinansowania na instalację.

    Darmowy prąd, czyli fotowoltaika dla domu czy firmy? Oferujemy wsparcie dla każdego klienta!

    Naszą firmę (Promika Solar) charakteryzuje wszechstronność i wysoka jakość wykonania. Dzięki nim możesz zamówić u nas kompleksową instalację fotowoltaiczną, którą podłączymy do sieci. Jesteśmy elastyczni, co sprawia, że naszym klientom oferujemy pełne wsparcie na obszarze miasta Łódź i okolic – od analizy, poprzez dobór podzespołów, aż do wykonania instalacji, z której popłynie energia.

    Nie czekaj! Wystarczy szybki i wygodny kontakt, a dostarczymy Ci system, który zapewni bezpłatny prąd!

    Możesz skorzystać z naszych usług, jeśli zależy Ci na tym, aby fotowoltaika znalazła się z Twoim domu. Pragniesz, aby Twoja firma zaczęła produkować własny prąd? Żaden problem! Obok osób indywidualnych, coraz liczniejszą grupę naszych klientów stanowią także przedsiębiorcy.