Kalkulator

O FIRMIE

Fotowoltaika Kraków

Fotowoltaika Kraków

fotowoltaika

Fotowoltaika Kraków – postaw na panele słoneczne i ogranicz swoje rachunki za prąd nawet o 90%! 

Mieszkasz w Krakowie, jego bliskich okolicach, a może zamieszkujesz dalsze rejony województwa małopolskiego? Szukasz na rynku firmy, która zajmie się profesjonalnym doborem rozwiązań (panele fotowoltaiczne i inne podzespoły), przeprowadzi montaż instalacji, a dodatkowo zadba o to, aby Twoja instalacja fotowoltaiczna funkcjonowała długo i bez zarzutów?

Koniecznie prześledź ten wpis do końca. Sprawdź, kto może pozyskiwać energię elektryczną w taki sposób, do kogo kierujemy naszą ofertę instalacji fotowoltaiki, a przede wszystkim – jak trafiamy bezpośrednio w potrzeby i dlaczego to wszystko Ci się bardzo opłaca.

  Chcesz wiedzieć jakiej wielkości instalacji potrzebujesz oraz jaki będzie jej ostateczny koszt?

  Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny instalacji!

  Fotowoltaika Kraków i panele fotowoltaiczne w Krakowie – do kogo kierujemy nasze usługi?

  Chcesz, aby w Twoim domu zagościła darmowa energia elektryczna, ale nie wiesz, czy inwestycja w instalację fotowoltaiczną jest właściwa? Dzięki temu wpisowi dowiesz się, czy panele, jak i cała fotowoltaika sprawdzi się także u Ciebie.

  Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Przez cały ten czas odpowiada na potrzeby klientów szukających sposobów na tani i ekologiczny prąd – pozyskiwany dzięki energii słonecznej. Z możliwości czerpania z odnawialnych źródeł energii mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Krakowa, jak i pobliskich miejscowości oraz wsi. Do naszych klientów zamieszkujących Kraków zaliczamy m in zarówno osoby indywidualne (mieszkające w budynkach wielorodzinnych, jak i domach jednorodzinnych), rolników będących posiadaczami gospodarstw rolnych, jak i przedsiębiorców pragnących ograniczać koszty i tym samym podnosić rentowność swoich firm.

  Fotowoltaika Kraków – czy warto postawić na panele i dlaczego to się opłaca?

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne w Krakowie, jak i całe instalacje fotowoltaiczne niesie za sobą szereg wyjątkowo konkretnych korzyści. Dla Twojej wygodny, najbardziej popularne i doceniane umieściliśmy na poniższej liście. Przeczytaj i sprawdź, dlaczego warto, aby prąd pochodzący z odnawialnych źródeł energii zagościł także u Ciebie – w Krakowie bądź pobliskich okolicach.

  fotowoltaika

  Fotowoltaika Kraków – zdecyduj się na instalację i zobacz, co dzięki niej zyskasz

  Montaż instalacji fotowoltaicznej umożliwia produkcję praktycznie darmowej energii elektrycznej – prosto ze słońca

  Wielu dotychczasowych, szczęśliwych użytkowników fotowoltaiki wskazuje, że jej stosowanie pozwala ograniczyć rachunki za prąd wyłącznie do niezbędnego minimum. Powiemy więcej – w licznych przypadkach miesięczny koszt za energię elektryczną wynosi okrągłe zero złotych!

  Na instalacje fotowoltaiczne w mieście Kraków przysługuje atrakcyjne dofinansowanie w kwocie nawet kilku tysięcy złotych 

  Fotowoltaika Kraków jest opłacalna także z innego względu. Obecnie, nie tylko w Krakowie, ale również na terenie całego kraju funkcjonuje program o nazwie “Czyste Powietrze”. Za jego pośrednictwem można uzyskać kilka tysięcy złotych dofinansowania (maksymalnie aż 5000 złotych!), które może pomóc w pokryciu znacznej części kosztów związanych z inwestycją w panele fotowoltaiczne i nie tylko. Dodatkowo, na rynku funkcjonują także inne, atrakcyjne formy wsparcia finansowego, dzięki któremu fotowoltaika staje się bardziej dostępna.

  Inwestycja w fotowoltaikę zwraca się już po 8 – 10 latach od realizacji projektu

  Co szczególnie ważne zarówno dla zamieszkujących Kraków, jak i innych osób rozważających wybór fotowoltaiki jako źródła darmowej energii elektrycznej – to poziom jej rentowności. Wiele badań publikowanych na rynku wskazuje na to, że wydatki na instalacje fotowoltaiczne przynoszą czyste zyski już po okresie nieprzekraczającym 10 lat. Warunkiem osiągnięcia tak dobrego wyniku jest jedynie dobór odpowiednich, a co za tym idzie – solidnych i wydajnych paneli fotowoltaicznych oraz całego osprzętu. Z naszej strony oferujemy absolutnie TOPowe rozwiązania dostępne na rynku. Dzięki nim dostarczana przez nas fotowoltaika (Kraków i nie tylko) jest trwała i wydajna.

  Montażu paneli fotowoltaicznych można dokonać praktycznie wszędzie – Kraków, małopolska

  Z powodzeniem sprawdzają się m in na dachu domu, garażu, a nawet budynku o charakterze przemysłowym czy magazynowym. Mogą zostać zainstalowane na elewacji, a także bezpośrednio na gruncie.

  Kraków – fotowoltaika i jej kompleksowa i profesjonalna obsługa na terenie całego Krakowa i okolic

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy także pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Ułatwiamy proces starania się o dofinansowanie, jak i pomagamy w zgłoszeniu instalacji fotowoltaicznych do zakładu energetycznego.

  Aktywna ochrona przed smogiem w mieście Kraków oraz wsparcie całego środowiska naturalnego

  Południowa części polski, małopolska, a szczególnie miasto Kraków – co roku to właśnie te obszary zmagają się z największymi stężeniami smogu i innych zanieczyszczeń wpływających nie tylko na jakość powietrza, ale przede wszystkim zagrażających życiu i zdrowiu ludzi. Postawienie na fotowoltaikę i pozyskiwany za jej pośrednictwem – zielony i ekologiczny prąd, pozwala na skuteczną walkę z negatywnym zjawiskiem zanieczyszczenia powietrza.

  Kraków fotowoltaika – w jaki sposób walczy z zanieczyszczeniem? 

  Dzieje się tak z co najmniej kilku powodów. Jednym z nich jest fakt, że panele fotowoltaiczne Kraków pozyskują energię elektryczną bezpośrednio ze słońca (a konkretnie – z promieni słonecznych). Takie działanie ogranicza produkcję tradycyjnego prądu, którego znaczna część opiera się na spalaniu węgla, czyli głównego winowajcy odpowiadającego za stan powietrza w Krakowie i całej Polsce.

  Kolejnym ważnym czynnikiem jest ten wskazujący, że prąd produkowany w tak ekologiczny sposób może zostać wykorzystany nie tylko do zasilania maszyn czy urządzeń. Taka zielona energia sprawdza się również jako pomysł na ogrzewanie domów. Jak łatwo się domyślić – dzięki temu fotowoltaika kolejny raz ogranicza produkcję oraz emisję szkodliwych substancji.

  zestaw fotowoltaiczny

  Czy fotowoltaika sprawdzi się w Twoim domu lub firmie?

  Zostaw nam numer telefonu, przygotujemy analizę specjalnie dla Ciebie!

   Fotowoltaika Kraków dostępna na rynku- jak to działa? 

   Inwestycja w fotowoltaikę w wydaniu Promika Solar przebiega według kilku sprawdzonych i wypracowanych latami kroków. Za każdym razem, zanim przystąpimy do instalacji fotowoltaicznych paneli w Krakowie, przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb oraz możliwości.

   1. Analiza potrzeb klienta pod kątem aktualnego i prognozowanego zużycia energii elektrycznej

   W pierwszym kroku odwiedzamy Kraków i wnikliwie badamy zapotrzebowanie na energię. Jednak nie skupiamy się wyłącznie na bieżącej konsumpcji prądu, ale bierzemy także pod uwagę to, jaka ilość energii elektrycznej będzie zużywana w przyszłości (na przykład: gdy w domu pojawią się nowi domownicy, gospodarstwo się powiększy, a firma rozwinie o nowe budynki czy maszyny).

   2. Dobór dopasowanego systemy instalacji fotowoltaicznej

   W drugim kroku wybieramy dopasowane rozwiązanie o odpowiedniej mocy. Skupiamy się na tym, aby instalacja fotowoltaiczna pracowała na najwyższym poziomie przez długi czas. Przez cały okres stanowiąc źródło darmowego prądu elektrycznego pochodzącego wprost z energii słonecznej. Dobieramy wszystko, co niezbędne do funkcjonowanie instalacji fotowoltaicznych, w tym między innymi: panele słoneczne, inwerter, jak i cały osprzęt do montażu, jak i produkcji prądu.

   3. Przeprowadzenie prac montażowych bezpośrednio na terenie całego obiektu (Kraków i inne miejsca)

   W trzecim kroku zapewniamy transport fotowoltaiki (zarówno na terenie miasta Kraków, jak i jego okolic). Naszą rolą jest także zadbanie o to, aby proces montażu przebiegał szybko i sprawnie, a instalacje fotowoltaiki działały zgodnie z założeniami. W tym celu wybieramy właściwe miejsce (instalacja na dachu, elewacji czy bezpośrednio na terenie – gruncie), montujemy oraz konfigurujemy. Na koniec przeprowadzamy liczne testy potwierdzające, że wszystko działa jak należy.

   fotowoltaika dolnośląskie

   Fotowoltaika w Krakowie – dlaczego my?

   Jako Promika Solar jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w dostarczaniu sprawdzonych, efektywnych, a przede wszystkim trwałych i opłacalnych instalacji fotowoltaicznych. W naszych szeregach znajdują się doświadczeni fachowcy – mający za sobą wiele lat

   Naszym klientom z Krakowa i okolic zapewniamy:

   • Pełną obsługę instalacji fotowoltaicznych od A do Z

   Nasza firma dostarcza instalacje fotowoltaiczne Kraków w kompleksowym wydaniu. Przeprowadzamy analizę, dobieramy odpowiednie elementy instalacji fotowoltaicznych, pomagamy w uzyskaniu dofinansowania oraz załatwiamy wszelkie formalności. Jednym słowem – robimy wszystko, aby fotowoltaika w Krakowie mogła działać i tym samym dostarczać darmowy prąd.

   • Doskonałe podzespoły – pochodzące tylko od renomowanych producentów

   Jako profesjonalna firma pracujemy wyłącznie na systemach i urządzeniach, których jakości jesteśmy pewni na 100%. W ten sposób dostarczamy rozwiązania, które są efektywne i służą naszym klientom przez bardzo długi czas. Ty z kolei masz pewność, że rozwiązanie posłuży Ci przez długie lata.

   • Stałą opiekę przed, w trakcie i po przeprowadzeniu instalacji

   Nasi klienci z Krakowa i nie tylko mogą liczyć na dedykowaną obsługę na każdym etapie inwestycji. Trafiamy bezpośrednio w ich potrzeby. Dlatego zapewniamy doradztwo, instalację, a także serwis – przez cały okres użytkowania dostarczonych przez nas paneli odpowiadających za dostarczanie mocy pochodzącej z energii słonecznej.

   • Niezależność – energia nie z sieci, a prosto ze słońca

   Nasza firma dostarcza instalacje fotowoltaiczne do domu i firmy, które pozwalają zyskać całkowitą niezależność od zmiennych cen energii pochodzącej z sieci. Dzięki temu wpłynąć na bieżące, jak i przyszłe rachunki za prąd.

   fotowoltaika dolnośląskie
   fotowoltaika dolnośląskie

   Przez wiele lat energia czerpana z instalacji fotowoltaicznej jest właściwie za darmo, bo wykorzystywane są tylko promienie świetlne. Korzystając z niej, nie wpływamy na zanieczyszczenie powietrza, nie ma mowy o emitowaniu spalin czy innych toksycznych substancji.

   zestaw fotowoltaiczny

   Czy fotowoltaika sprawdzi się w Twoim domu lub firmie?

   Zostaw nam numer telefonu, przygotujemy analizę specjalnie dla Ciebie!

    Fotowoltaika Kraków, czyli źródło mocy pozyskiwanej z energii słonecznej. Chcesz, aby panele fotowoltaiczne zagościły u Ciebie?

    Dysponujesz odpowiednią powierzchnią dachu, elewacji lub działki? Wiesz, że zakup słonecznych paneli fotowoltaicznych zwróci się szybciej niż myślisz? Zależy Ci na ograniczeniu wysokości rachunków za prąd? Jesteś zwolennikiem ekologicznego trybu życia i chcesz, aby Twoja energia była zielona? Wiedz, że nasze usługi są dla Ciebie!

    Instalacje fotowoltaiczne Kraków – rozwiązanie, które trafia w potrzeby

    Jako firma Promika Solar oferujemy dostęp do gotowych rozwiązań i najwyższej klasy jakości usługi, które kierujemy do klientów zamieszkujących Kraków i nie tylko.

    Zatem, nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz. Przeprowadzamy montaż fotowoltaiki w Krakowie i na obszarze całego województwa małopolskiego.

    Fotowoltaika Kraków – skontaktuj się z nami i rozpocznijmy Twój projekt

    Zyskaj niezależność dostęp do zielonej mocy i instalację w doskonałej jakości. Napisz lub zadzwoń bezpośrednio do naszej firmy. Dokładnie i bardzo wnikliwie zapoznamy się z Twoimi potrzebami. Potem, na ich podstawie zapewnimy Ci fachowe wsparcie na każdym etapie inwestycji – od przygotowania projektu, doboru paneli i całej instalacji, poprzez jej zakup, transport (do firmy lub domu), montaż, konfigurację, testy oraz fachowy serwis – przez cały okres użytkowania!