Kalkulator

O FIRMIE

Fotowoltaika Warszawa

Fotowoltaika Warszawa

fotowoltaika

Fotowoltaika Warszawa – wybierz panele słoneczne, aby ograniczyć swoje opłaty za energię praktycznie do zera!

Mieszkasz na terenie Warszawy, okolicach stolicy polski lub na obszarze województwa mazowieckiego? Pilnie poszukujesz firmy, które podejmie się wszystkich prac związanych z zapewnieniem Ci dostępu do darmowej i ekologicznej energii elektrycznej ze słońca? Zależy Ci, aby firma przedstawiła ofertę oraz zajęła się wszystkimi kluczowymi elementami takimi, jak dobór, transport, montaż oraz konfiguracja fotowoltaiki?

Już teraz zapoznaj się z dalszą treścią tego wpisu. Dowiedz się, jak wyglądają nasze usługi świadczone na wysokim poziomie oraz przekonaj się, jakie korzyści czekają także na Ciebie!

    Chcesz wiedzieć jakiej wielkości instalacji potrzebujesz oraz jaki będzie jej ostateczny koszt?

    Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny instalacji!

    Fotowoltaika Warszawa: systemy fotowoltaiczne i montaż paneli wykonywane bezpośrednio w stolicy 

    Nazywamy się Promika Solar i na rynku fotowoltaiki funkcjonujemy od wielu, wielu lat. Jako firma przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie oraz umiejętności, które do tej pory wykorzystują nasi klienci zamieszkujący zarówno miasto Warszawa, okolice województwa mazowieckiego, jak i inne rejony naszego kraju. Co oferujemy? Tego dowiesz się już za moment.

    Fotowoltaika Warszawa: dlaczego wybór paneli fotowoltaicznych się opłaca?

    Przedsięwzięcie mające na celu posiadanie własnych instalacji fotowoltaicznych w Warszawie (i nie tylko) niesie za sobą cały szereg, bardzo konkretnych korzyści. Mowa oczywiście o ograniczeniu kosztów, większej niezależności, jak i ekologii. Jednak o każdym z wyżej wymienionych aspektów opowiemy sobie nieco więcej – w dalszej części tego artykułu.

    Fotowoltaika Warszawa: sprawdź, dlaczego wybór instalacji fotowoltaicznej to doskonała decyzja

    Przed Tobą aż 4, bardzo konkretne powody, które dadzą Ci do zrozumienia, że pojawienie się fotowoltaiki w Twoim domu lub firmie – powinno być jedynie kwestią czasu. Sprawdź, co zyskasz, gdy wybierzesz właściwa ofertę i wreszcie zdecydujesz się na instalację paneli fotowoltaicznych!

    Instalacje fotowoltaiczne produkują darmową energię elektryczną i ograniczają rachunki za prąd

    Jednym z kluczowym elementów, który powoduje, że coraz większa grupa osób (zarówno z Warszawy, jak i całej Polski) decyduje się na montaż ogniw fotowoltaicznych jest ich rentowność.

    Dobrze dobrane, zainstalowane i skonfigurowane instalacje fotowoltaiczne potrafią ograniczać rachunki za prąd nawet o 90%. Na rynku nie brakuje też przykładów, gdzie praca fotowoltaiki odpowiada za produkcję 100% energii elektrycznej. A tym samym pozwala na całkowite wyeliminowanie kosztów ponoszonych na zakup prądu z sieci.

    Panele fotowoltaiczne a zyski – montaż instalacji fotowoltaicznych zalicza się do inwestycji długoterminowych

    Systemy fotowoltaiczne, jak i same ogniwa fotowoltaiczne zaliczają się do inwestycji dających zwrot po kilku latach od instalacji. Średnio, wystarczy zaledwie od 8 do maksymalnie 10 lat, aby wszystkie zainwestowane w ten sposób pieniądze zdążyły się zwrócić. Kolejne 15 – 17* lat to okres czerpania czystych zysków.

    25 lat i co dalej?

    *Szacuje się, że średnia żywotność paneli wynosi 25 lat. Jest to okres, w którym pracują i produkują energię elektryczną na 100% swoich możliwości. Po tym czasie ich efektywność może spaść od kilkunastu do kilkudziesięciu procent.

    fotowoltaika

    Na montaż paneli fotowoltaicznych w Warszawie przysługują wysokie dofinansowania od państwa – jednorazowo sięgające nawet kilku tysięcy złotych

    Kolejnym czynnikiem, który warto wziąć pod uwagę podczas podejmowania decyzji o instalacji w mieście Warszawa jest poziom wsparcia przez państwo. Na ten moment, zarówno mieszkańcy Warszawy, całego województwa mazowieckiego, jak i Polski mogą wziąć udział w programie noszącym tytuł: “Czyste Powietrze”.

    Ile można otrzymać?

    Ostateczna kwota, na jaką może opiewać dofinansowanie zależy od spełnienia kilku warunków (między innymi montażu właściwej instalacji fotowoltaicznej). Takie dofinansowanie może sięgnąć aż 5000 złotych – i to jednorazowo!

    Czy bezzwrotna dotacja to jedyne rozwiązanie?

    Poza możliwościami uzyskania atrakcyjnego dofinansowania, na rynku Warszawy i innych miast funkcjonują również inne, także ciekawy formy wsparcia finansowego. Są to chociażby dotacje (o szczegóły prosimy pytać właściwe urzędy znajdujące się w Warszawie lub mieście, w którym mieszkasz).

    Wsparcie instytucji finansowych

    Poza bezzwrotnymi formami pomocy finansowej istnieją także – zyskujące na popularności – kredyty, pożyczki i leasingi. Warto o nich pomyśleć, ponieważ takie oferty są często opatrzone przydomkami “EKO”, co ma wskazywać na ich celowy charakter. Niektóre instytucje oferują także atrakcyjne dofinansowanie, dzięki któremu oferta takiego rozwiązania staje się jeszcze bardziej opłacalna – zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych.

    Panele fotowoltaiczne posiadają ogniwa fotowoltaiczne, które pracują praktycznie w każdych warunkach

    W tym miejscu pragniemy obalić największy mit mówiący o tym, że fotowoltaika nie działa, gdy nie ma słońca. Mianowicie, jest on tylko półprawdą. Owszem, instalacja fotowoltaiczna nie ma prawa działać, jeśli znajdujący się w niej system ogniw jest całkowicie pozbawiony dostępu do światła słonecznego (dzieje się tak chociażby w nocy). Natomiast, w innych warunkach panele słoneczne radzą sobie świetnie. Bowiem produkcja takiej zielonej energii jest możliwa nawet, gdy słońce jest ukryte za chmurami.

    Wystarczy zadbać o ich odpowiedni montaż (możliwe na najwyższym poziomie): na dachu, elewacji, specjalnie do tego przygotowanej konstrukcji, a gdy się da – chociażby na gruncie. Do tego warto zwrócić na położenie – tak, aby żaden z paneli słonecznych nie został przysłonięty przez cień (rzucany przez okoliczne budynki, drzewa lub inne obiekty).

    Fotowoltaika Warszawa – panele fotowoltaiczne jako sposób na aktywną walkę z zanieczyszczeniem środowiska 

    Powiedzieliśmy sobie, że wybór instalacji fotowoltaicznej to doskonały sposób na produkcję energii elektrycznej i ograniczanie kosztów. Popularne dotacje sprawiają, że tego typu rozwiązania stają się jeszcze tańsze i bardziej atrakcyjne – zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Podkreśliliśmy także, że fotowoltaika (a właściwie jej ogniwa fotowoltaiczne) jest w stanie produkować energię elektryczną przez cały czas – bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

    Teraz pora powiedzieć o jeszcze jednym, bardzo ważnym aspekcie wynikającym z użytkowania paneli słonecznych, czyli walce z zanieczyszczeniem powietrza.

    zestaw fotowoltaiczny

    Czy fotowoltaika sprawdzi się w Twoim domu lub firmie?

    Zostaw nam numer telefonu, przygotujemy analizę specjalnie dla Ciebie!

      Fotowoltaika Warszawa – funkcjonowanie i opis działania krok po kroku.

      W naszej firmie stosujemy sprawdzone schematy, które dopracowywaliśmy przez wiele lat naszej działalności. Każdy montaż fotowoltaiki w mieście Warszawa i nie tylko przebiega na najwyższym poziomie. Zawsze według określonego wzorca.

      1. Wnikliwa analiza i badanie potrzeb klienta – uwzględniające zarówno bieżące, jak i przyszłe zapotrzebowanie na energię elektryczną

      Pierwszy etap poświęcamy na odwiedzenie Warszawy, aby dokładnie zbadać zapotrzebowanie na prąd. W tym miejscu poddajemy analizie zarówno bieżący poziom konsumpcji energii elektrycznej, jak i prognozy dotyczące przyszłego zapotrzebowania.

      2. Oferta i wybór właściwej instalacji fotowoltaicznej

      Kolejny etap polega na dopasowaniu właściwego rozwiązania. Dobieramy urządzenia i podzespoły, dzięki którym mamy pewność, że cała instalacja będzie pracowała długo i w profesjonalny sposób.

      W tym miejscu wybieramy nie jedną ofertę, a korzystamy z całego szeregu ofert dostarczanych przez firmy działające na rynku. Dzięki temu wiemy, że wybór ogniw, paneli, jak i innych elementów fotowoltaiki jest właściwy.

      fotowoltaika dolnośląskie

      3. Montaż instalacji, czyli przeprowadzenie wszelkich prac instalatorskich

      Do ostatniego etapu zaliczamy wszelkie prace związane z transportem oraz montażem. Gdy podzespoły są gotowe – pracownicy naszej firmy przywożą je bezpośrednio na miejsce montażu. Następnie, odpowiadamy za przygotowanie miejsca (dachu, elewacji, gruntu) oraz przystępujemy do właściwych prac bezpośrednio na wybranym terenie w mieście Warszawa. Gdy panele, ogniwa i inne elementy są gotowe – podłączamy je do sieci oraz przystępujemy do konfiguracji oraz testów.

      Ważną częścią naszych obowiązków jest również pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Nasi klienci z Warszawy mogą liczyć na wsparcie w zgłoszeniu instalacji fotowoltaicznej do właściwego dostawcy prądu.

      Instalacje fotowoltaiki dla firm i klientów indywidualnych Warszawa – poznaj naszą ofertę (jedną z najlepszych na rynku!)

      Skontaktuj się z nami, aby fotowoltaika zagościła także na Twoim terenie, a do domu lub firmy szybko popłynęła darmowa energia. Jesteśmy Promika Solar i oferujemy nasze pełne wsparcie, dzięki któremu zyskasz rozwiązanie pozwalające oszczędzić na rachunkach.

      Do naszej oferty zaliczamy wszystko, czego potrzebują klienci znajdujący się na terenie miasta Warszawa.

      fotowoltaika dolnośląskie
      fotowoltaika dolnośląskie

      Przez wiele lat energia czerpana z instalacji fotowoltaicznej jest właściwie za darmo, bo wykorzystywane są tylko promienie świetlne. Korzystając z niej, nie wpływamy na zanieczyszczenie powietrza, nie ma mowy o emitowaniu spalin czy innych toksycznych substancji.

      zestaw fotowoltaiczny

      Czy fotowoltaika sprawdzi się w Twoim domu lub firmie?

      Zostaw nam numer telefonu, przygotujemy analizę specjalnie dla Ciebie!

        Fotowoltaika Warszawa od A do Z: instalacje, urządzenia, serwis, energia – oferujemy wszystko, czego możesz potrzebować

        Naszą ofertę uzupełniają wszystkie czynności zmierzające do tego, aby Twoje gospodarstwo lub firma mogły posiadać fotowoltaikę i cieszyć się praktycznie darmowym korzystaniem z urządzeń elektrycznych. Co oferujemy? W ramach Promika Solar:

        Przeprowadzamy usługi montażu fotowoltaiki. Analizujemy oferty różnych dostawców i dobieramy właściwe urządzenia oraz instalacje. Pomagamy uzyskać atrakcyjne dofinansowanie na fotowoltaikę. Bierzemy na siebie kwestie konfiguracji urządzenia oraz weryfikacji, czy instalacja fotowoltaiczna działa, jak należy.

        Naszą ofertę uzupełniają wszystkie czynności zmierzające do tego, aby Twoje gospodarstwo lub firma mogły posiadać fotowoltaikę i cieszyć się praktycznie darmowym korzystaniem z urządzeń elektrycznych. Co oferujemy? W ramach Promika Solar:

        Przeprowadzamy usługi montażu fotowoltaiki. Analizujemy oferty różnych dostawców i dobieramy właściwe urządzenia oraz instalacje. Pomagamy uzyskać atrakcyjne dofinansowanie na fotowoltaikę. Bierzemy na siebie kwestie konfiguracji urządzenia oraz weryfikacji, czy instalacja fotowoltaiczna działa, jak należy.

        Fotowoltaika dla wymagających: oferujemy znacznie więcej niż serwis

        Naszą ofertę uzupełniają także inne czynności. Możesz na nas liczyć także w kwestii załatwienia formalności oraz pozyskania dotacji.

        Co ważne, nasze wsparcie jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Wystarczy kontakt, a jesteśmy w stanie zapewnić Ci odpowiednie rozwiązanie “przed”, “w trakcie”, jak i po zakończeniu inwestycji w fotowoltaikę.

        Fotowoltaika w Warszawie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

        Chcesz poznać naszą ofertę lub masz pytania? Możesz zadać je szybko za pomocą naszej strony internetowej. Skontaktuj się z nami na wskazany numer telefonu lub napisz wiadomość e-mail.

        Fotowoltaika to rozwiązanie, które może zagościć zarówno w Twoim domu, a także z powodzeniem może korzystać z niej Twoja firma.

        Fotowoltaika to rozwiązanie, które może zagościć zarówno w Twoim domu, a także z powodzeniem może korzystać z niej Twoja firma.