Kalkulator

O FIRMIE

Fotowoltaika Kielce

Fotowoltaika Kielce

fotowoltaika

Wybierz panele fotowoltaiczne, które zapewnią darmowy prąd i spokój na lata

Pracujesz, żyjesz lub po prostu przebywasz na terenie Kielc i okolic? Zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku inwestycja w panele fotowoltaiczna może się opłacać? A może już podjąłeś właściwą decyzję i po prostu chcesz zasięgnąć informacji z rynku oraz dowiedzieć się więcej na temat instalacji PV? Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu fachowych i zweryfikowanych danych na temat sprawdzonego sposobu pozyskiwania energii słonecznej – jesteś w dobrym miejscu.

Zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu i sprawdź, jak sprawić, aby do Twojego domu lub firmy w województwie świętokrzyskim popłynął darmowy prąd – prosto z ekologicznego źródła.

Instalacje i panele fotowoltaiczne w Kielcach oraz na terenie całego kraju – poznaj naszą ofertę

Promika Solar to firma, która od funkcjonuje na rynku od wielu lat i przez cały ten czas specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług doboru, transportu oraz montażu paneli fotowoltaicznych. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z branży, którzy mają za sobą setki udanych realizacji. Nasz profesjonalizm podkreśla nie tylko liczba realizacji, ale przede wszystkim rekomendacje zadowolonych klientów, których już podłączyliśmy do sieci.

Jeśli pragniesz korzystać z odnawialnych źródeł energii elektrycznej (OZE), a co za tym idzie – mieć pozytywnym wpływ na środowisko naturalne i cieszyć się darmowym prądem – jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej, aby poznać naszą ofertę, a przede wszystkim dowiedzieć się, jak instalacja fotowoltaiczna wpłynie także na Twoje życie!

  Chcesz wiedzieć jakiej wielkości instalacji potrzebujesz oraz jaki będzie jej ostateczny koszt?

  Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny instalacji!

  Panele fotowoltaiczne Kielce – szczegóły na temat darmowego prądu, czyli energii pochodzącej ze słońca

  W ramach naszej oferty kierowanej do mieszkańców województwa świętokrzyskiego (w tym Kielc i okolic), jak i całej Polski, zajmujemy się obsługą instalacji fotowoltaicznych “od A do Z”. Usługi naszej firmy są wszechstronne, co oznacza, że jako jedni z nielicznych na rynku zapewniamy instalacje fotowoltaiczne dla domu, jak i obiektu o charakterze komercyjnym.

  Nasze usługi skupiają się na tym, co dla klientów najważniejsze, czyli dostarczaniu niezawodnych i stabilnych instalacji fotowoltaicznych, które są wydajne, trwałe i proste w obsłudze. To jednak dopiero początek korzyści, jakie odniesiesz, jeśli zdecydujesz się na współpracę właśnie z nami.

  Fotowoltaika Kielce – co oferujemy i jakie są główne zalety korzystania ze sprawdzonej instalacji fotowoltaicznej?

  Dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która przynosi korzyści na wielu różnych poziomach. Użytkowanie tego rodzaju systemów fotowoltaiki jest opłacalne zarówno dla gospodarstwa domowego, dla firmy, a także całego środowiska naturalnego. Do mocnych stron wynikających z korzystania z fotowoltaiki możemy zaliczyć chociażby elementy przemawiaj

  Miłośnicy przyrody też znajdą tu coś wyjątkowego. Roztoczański Park Narodowy to świetne miejsce na rowerową wycieczkę, można wspiąć się na wspaniałe szczyty, np. „Bukową Górę”. Z racji na wyjątkowość regionu władze starają się aby jakość powietrza była na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony inwestycji, można zaproponować liczne rozwiązania, dofinansowania, które pomogą w walce ze smogiem.

  fotowoltaika

  Instalacje fotowoltaiczne na terenie Kielc to koszty prądu zredukowane praktycznie do zera

  Nie ma co ukrywać. Jednym z nadrzędnych celów realizacji tego rodzaju inwestycji w montaż instalacji fotowoltaicznych są oczywiście pieniądze. Dobrze dobrane panele słoneczne pracują i przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną przez cały rok. Dzięki temu są w stanie całkowicie wyeliminować lub istotnie ograniczyć wysokość rachunków za prądu (i to nawet o 90%!).

  Polska posiada idealne warunki do produkowania energii elektrycznej pochodzącej ze słońca. To powoduje, że fotowoltaika sprawdza się zarówno na obszarze miasta Kielce, jak i terenie całego kraju (wliczając w to także województwo świętokrzyskie).

  Fotowoltaika Kielce to inwestycja, która szybko się zwraca – nawet 6 – 8 lat od pierwszego wygenerowanego kW!

  Jak już wspomnieliśmy – urządzenia typu fotowoltaika są w stanie pracować praktycznie przez cały czas – nawet, gdy słońce znajduje się za chmurami. To sprawia, że do sieci regularnie dopływa nowy prąd pochodzący z paneli (zamontowanych na dachu, elewacji lub gruncie). W ten sposób realne koszty ponoszone na energię elektryczną spadają prawie do zera, a tym samym – cała instalacja fotowoltaiczna zwraca się bardzo szybko. W zależności od bieżącego zapotrzebowania na prąd, a także możliwości samej instalacji – montaż instalacji fotowoltaicznej może się zwrócić nawet na przestrzeni od 6 do 8 lat.

  Jeżeli perspektywa oczekiwania tylu lat nie jest dla Ciebie atrakcyjna – mamy dobrą wiadomość! Zwrot z nakładów na panele słoneczne może być jeszcze szybszy. Wszystko przez fakt, iż…

  … w Kielcach, w województwie świętokrzyskim, jak i innych częściach kraju przysługują atrakcyjne formy wsparcia finansowego

  Kielce, województwo świętokrzyskie, jak i inne województwa w całej Polsce oferują dodatkowe warianty pomocy finansowej. Do najpopularniejszych zalicza się dofinansowanie na instalacje w postaci programu “Mój Prąd”. Tego rodzaju oferta przyjmuje postać środków finansowych, za które można zakupić panele, instalację, pozostałe urządzenia, jak i sfinansować jej montaż.

  Warto wiedzieć, że na rynku istnieje jeszcze więcej ciekawych form wsparcia. Mowa przede wszystkim o dotacjach z urzędów na terenie miasta Kielce, jak i województwa. Jednak poza nimi, inwestycja w instalację fotowoltaiczną może zostać wsparcia przez specjalne EKO produkty finansowe. Wiele firm na terenie miejscowości Kielce oferuje swoim klientom dedykowane pożyczki, kredyty oraz leasingi, których głównym przeznaczeniem jest właśnie fotowoltaika. Taka oferta charakteryzuje się uproszczonymi formalnościami oraz preferencyjnymi warunkami (zwłaszcza w porównaniu do innych, dostępnych na rynku, opcji).

  Fotowoltaika Kielce – wsparcie dla klientów oczekujących na ofertę finansowania od sprawdzonych firm

  Masz pytania lub potrzebujesz zasięgnąć opinii, aby znaleźć najlepszą ofertę? W ramach usług Promika Solar oferujemy naszym klientom pomoc w załatwieniu formalności, a co za tym idzie – ułatwiamy zdobycie środków na sfinansowanie zarówno zakupu, jak i montażu takich elementów, jak: panele, moduły, systemu oraz cała instalacja fotowoltaiczna.

  zestaw fotowoltaiczny

  Czy fotowoltaika sprawdzi się w Twoim domu lub firmie?

  Zostaw nam numer telefonu, przygotujemy analizę specjalnie dla Ciebie!

   Ekologiczne Kielce, czyli montaż instalacji PV w Kielcach to przysługa dla środowiska naturalnego 

   Prąd pochodzący z odnawialnych źródeł energii to nie tylko wygoda i realne oszczędności dla Twojego portfela. Wykorzystywanie do jego produkcji działania promieni słonecznych sprawia, że stanowi doskonały sposób na ochronę natury. OZE nie wymagają eksploatowania naszej planety, spalania paliw kopalnych, a tym bardziej – niszczenia i degradowania naszego środowiska. To oznacza również, że nie emitują do atmosfery żadnych szkodliwych substancji, a tym samym – przyczyniają się do zachowania czystego i zdrowego powietrza.

   Panele fotowoltaiczne Kielce. Jak przebiega dostawa tego źródła energii elektrycznej?

   Skoro omówienie konkretnych zalety wynikających z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej mamy już za sobą – pora poruszyć kolejny temat. W dalszej części tego artykułu pokażemy Ci, jak przebiegają prace nad montażem instalacji PV – zarówno w Kielcach, jak i pozostałych częściach naszego kraju.

   Fotowoltaika Kielce – etap 1, czyli dogłębny audyt połączony z analizą

   Ta część składa się z całego szeregu mniejszych kroków, które pozwolą nam na oszacowanie oraz szczegółowe określenie, jaka fotowoltaika sprawdzi się w Twoim budynku lub firmie na obszarze Kielc. Zaliczamy do niej:

   Analizę Twojego zapotrzebowania na prąd elektryczny – tego obecnego oraz prognozowanego na przyszłość

   Na początku sprawdzimy, jak prezentuje się Twój obecny poziom konsumpcji energii, a także wykonamy obliczenia, dzięki którym dowiemy się, jak może się on zmienić na przestrzeni kolejnych lat. Co ważne – weźmiemy pod uwagę okres kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu najbliższych lat. To działanie pozwoli nam dobrać panele słoneczne, jak i całą instalację, które zapewnią Ci właściwą podaż prądu.

   fotowoltaika dolnośląskie

   Weryfikację budżetu, czyli ile możesz przeznaczyć na inwestycję w panele fotowoltaiczne oraz całą fotowoltaikę

   W zależności od rynku, poszczególne instalacje fotowoltaiczne różnią się od siebie mocą, opcjami, opcjami dodatkowymi, a także – ceną. W związku z tym, weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe, aby dopasować najbardziej efektywne źródło energii, które zmieści się w Twoim budżecie.

   Zbadanie infrastruktury, czyli miejsca oraz możliwości związanych z przyszłą lokalizacją i montażem Twojej fotowoltaiki w Kielcach 

   Ostatnią częścią w tym etapie będzie dokładna weryfikacja przestrzeni, na której mamy przeprowadzić montaż paneli fotowoltaicznych. Przeanalizujemy wszystkie “za” i “przeciw”, aby na tej podstawie określić, gdzie powinny znaleźć się poszczególne podzespoły, z których już wkrótce popłynie energia. W zależności od charakterystyki Twojego budynku mieszkalnego, obiektu firmowego, a nawet okolicznego terenu – wskażemy, jaka lokalizacja urządzenia (paneli fotowoltaicznych) będzie najbardziej efektywna do produkcji prądu. Mówiąc wprost – zdecydujemy, czy lepiej umieścić ją na dachu, elewacji, a może instalacja powinna znaleźć się bezpośrednio na gruncie.

   Fotowoltaika Kielce – etap 2, czyli dobór, kompletacja oraz zamówienie wszystkich potrzebnych podzespołów

   Kolejna część naszych prac nad dostarczeniem Ci sprawdzonej instalacji fotowoltaicznej będzie polegała na wyborze właściwych komponentów (ogniwa fotowoltaiczne, okablowanie, profile, uchwyty i inne elementy zaliczane do instalacji PV). Wykorzystamy dane, które pozyskaliśmy z rynku oraz w poprzednim etapie i na ich podstawie zaopatrzymy się w sprzęt, który zapewni Ci idealne połączenie jakości, solidności i wydajność – w oczekiwanej cenie.

   fotowoltaika dolnośląskie
   fotowoltaika dolnośląskie

   Przez wiele lat energia czerpana z instalacji fotowoltaicznej jest właściwie za darmo, bo wykorzystywane są tylko promienie świetlne. Korzystając z niej, nie wpływamy na zanieczyszczenie powietrza, nie ma mowy o emitowaniu spalin czy innych toksycznych substancji.

   zestaw fotowoltaiczny

   Czy fotowoltaika sprawdzi się w Twoim domu lub firmie?

   Zostaw nam numer telefonu, przygotujemy analizę specjalnie dla Ciebie!

    Fotowoltaika Kielce – etap 3, czyli dostawa, montaż oraz uruchomienie gotowej instalacji fotowoltaicznej

    Ostatnia część to montaż instalacji fotowoltaicznej we wskazanej lokalizacji. Ustalimy dogodne terminy, zjawimy się na miejscu w Kielcach lub na terenie województwa świętokrzyskiego, a następnie odpowiemy za fachową instalację w należącym do Ciebie domu lub w Twojej firmie.

    W tym miejscu nasze usługi skupią się na samej instalacji paneli słonecznych oraz całego systemu. Następnie zajmiemy się jej konfiguracją oraz podłączeniem do sieci energetycznej, a na koniec upewnimy się, że wszystko działa tak, jak należy. Ze strony naszej firmy otrzymasz również pomoc w załatwieniu wszelkich formalności z dystrybutorem sieci energetycznej, który działa na Twoim lokalnym rynku.

    Fotowoltaika Kielce i świętokrzyskie jako stabilne źródło darmowej i ekologicznej energii elektrycznej. Dlaczego warto?

    Jak wspomnieliśmy sobie na początku tego artykułu – panele fotowoltaiczne wraz z pozostałymi elementami instalacji fotowoltaicznej przynoszą bardzo wiele zalet. Do ich głównych beneficjentów zaliczamy przede wszystkim osoby użytkujące energię odnawialną (OZE). Jednak na działaniu instalacji fotowoltaicznych korzysta również całe środowisko naturalne.

    Z naszej strony możesz liczyć na:

    Fotowoltaika Kielce to maksimum korzyści dla Ciebie, Twojego domu, jak i Twojej firmy w Kielcach

    Badamy potrzeby (obecne oraz przyszłe) i na ich podstawie określamy moc instalacji. Zajmujemy się doborem podzespołów oraz przeprowadzamy fachowe usługi montażu całych systemów fotowoltaicznych. Naszą ofertę uzupełniają takie elementy, jak:

    • Przygotowanie profesjonalnego projektu instalacji fotowoltaicznej (uwzględniającego maksymalne wykorzystanie potencjału energii słonecznej).
    • Skompletowanie wszystkich niezbędnych elementów wchodzących w skład instalacji PV (panele solarne, okablowanie, ogniwa fotowoltaiczne itp.).
    • Bezpieczna dostawa – prosto do miejsca montażu instalacji fotowoltaicznej.
    • Fachowy montaż paneli słonecznych – wykonywany przez doświadczonych techników oraz monterów.
    • Konfiguracja i testy fotowoltaiki – czyli weryfikacja całej inwestycji pod kątem sprawnego funkcjonowania paneli słonecznych oraz całej instalacji.

    Fotowoltaika Kielce to minimum formalności i dodatkowe korzyści finansowe 

    Kwestie montażu systemu źródeł energii odnawialnej, do jakich zaliczamy instalacje fotowoltaiczne to jednak nie koniec. Poza nimi pomagamy w załatwieniu formalności, w tym chociażby – podłączeniu do sieci energetycznej. Co ważne, ze strony naszej firmy możesz także liczyć na wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnej formy finansowania. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie podpowiedzą, “gdzie” i “w jaki sposób” możesz otrzymasz dofinansowanie na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, z której popłynie darmowa energia (prosto do Twojej sieci!).

    Promika Solar, czyli profesjonalne systemy solarne – Kielce i województwo świętokrzyskie. Skorzystaj z naszej oferty! 

    Jeśli chcesz, aby w Twoim domu bądź firmie znalazła się w pełni dopasowana instalacja (fotowoltaika), która stanie się źródłem darmowej i ekologicznej energii elektrycznej – przejdź do kontaktu i odbierz darmową wycenę.

    Nasi specjaliści dokładnie zbadają Twoje potrzeby, a następnie przygotują w pełni spersonalizowaną ofertę współpracy. Działamy na terenie całej Polskie. Dlatego, jeśli mieszkasz lub przebywasz na obszarze Kielc lub ich okolic – nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami.

    Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę oraz upewnić się, że oferujemy obsługę na najwyższym możliwym poziomie – koniecznie sprawdź dotychczasowe realizacje. Przekonasz się, że do tej pory pomogliśmy wielu klientom, którzy są bardzo zadowoleni z tego, co oferujemy!