O Firmie

Naszą ideą jest wspieranie rozwoju niezależnych źródeł energii poprzez propagowanie w Polsce mikroinstalacji fotowoltaicznych opartych o energię pochodzącą ze słońca.

Firma PROMIKA-SOLAR jest prężnie rozwijającą się firmą działająca w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii. Dostarczamy instalacje fotowoltaiczne do domów, przedsiębiorstw i budynków użyteczności publicznej.

Wiedza i doświadczenie

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na łączenie nowoczesnych technologii z potencjałem natury. Rozwiązania które oferujemy dają wymierne korzyści finansowe i oszczędności energii w domach czy firmach naszych Klientów. Z zaciekawieniem testujemy wszelkie nowości technologiczne związane z branżą OZE. Regularnie uczestniczymy również w szkoleniach, konferencjach oraz spotkaniach branżowych, aby móc jeszcze lepiej wspierać naszych Klientów.

Nasz zespół

Do zespołu PROMIKA-SOLAR należą wykwalifikowani doradcy, projektanci i instalatorzy, którzy pomagają naszym Klientom w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. W naszej firmie nie ma miejsca na przypadkowość, dlatego poświęcamy naszym Klientom bardzo dużo czasu i uwagi, aby stworzyć optymalną ofertę odpowiadającą w 100% wymaganiom naszych Klientów.

PROMIKA-SOLAR to “szyte na miarę” inteligentne rozwiązania, w których głównym komponentem jest instalacja fotowoltaiczna. Zapoznaj się galerią zdjęć i dowiedz się, jak wygląda mikroinstalacja OZE. Sprawdź, jak bogatą ofertę produktów i usług przygotowaliśmy i poznaj korzyści płynące z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej. Stwórz elektrownię słoneczną, pozyskując dofinansowanie. Jeżeli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami!

 

Zapytaj nas o finansowanie Twojej instalacji

Dzięki współpracy z bankami i firmami leasingowymi jesteśmy w stanie zaproponować Ci atrakcyjne warunki finansowania.

Oblicz korzyści korzystając z kalkulatora

Podaj nam ile obecnie płacisz za prąd, a my pokażemy Ci ile zaoszczędzisz i jak szybko zwróci się Twoja elektrownia.

Poleć nas! Program 500+

Poleć nas, a za każdą instalację zrealizowaną z Twojego polecenia dostaniesz od nas 500 zł!

Przejdź do pełnej oferty naszych usług